Inzerát neobsahuje fotografii
Zobrazeno: 397×
ID inzerátu: #104553
Vloženo: 11.07.2013 15:04
Pronájem bytů
Nabídka / Prodám
Pronájem bytu 3+1 s lodžií v Ostravě Zábřehu
Cena:
8 000 Kč
Lokalita:
📍 Ostrava
(Moravskoslezský)
I
Ivo Vozník
⭐ Ověřený prodejce
Ověřený telefon (SMS autorizace)
Členem od: 07/2013
Aktivních inzerátů: 6
Popis inzerátu
Pronajmu byt 3+1+komora (70m2) v 6. poschodí 7 patrového domu v Ostravě Zábřehu v klidné lokalitě s výhledem do zeleně na ul. Horymírova. Dům je revitalizován v roce 2007 - zateplení, plastová okna, zasklené lodžie, nové rozvody vody, nový výtah. Ve všech pokojích omítky, koupelna, WC, předsíň a kuchyň po rekonstrukci, nová kuchyňská linka, nový plynový sporák. Ve všech pokojích plovoucí podlaha. Před domem velké parkoviště. V blízkosti zastávky MHD, nákupní centrum, škola i školka. Nájem 8000,-Kč/měs. včetně služeb. Jen vážní zájemci o dlouhodobý pronájem. RK nevolat. Tel: 605 152 652
Doporučený e-shop
🎵
Interpreti.cz
Sháníte originální hudební CD, vinylové desky, DVD, sluchátka nebo oficiální merch svých oblíbených interpretů? Objevte tisíce hudebních titulů skladem.
Ubytování v Krkonoších
🏔️
Wellness Apartmán Pec p. Sněžkou
Pronájem luxusního horského apartmánu až pro 10 osob přímo v Peci pod Sněžkou. Privátní finská sauna, moderní zázemí pro rodiny i party přátel.
Podobné inzeráty v kategorii
Bez fotografie
Prodám
pronájem bytu
Dohodou
Ústí nad Orlicí
02.08.2025
Bez fotografie
Prodám
Plzeň-město
04.12.2024
Bez fotografie
Koupím
Teplice
24.12.2021
Bez fotografie
Prodám
Zařízený pokoj s příslušenstvím
7 300 Kč
Praha-město
18.02.2021
Reklama
Prostor pro reklamní banner Google AdSense (nastavitelné v administraci)