Rychlá navigace
Domů Všechny inzeráty Moje inzeráty + Vložit inzerát zdarma
Zobrazeno: 564× ID inzerátu: #47262 Vloženo: 07.07.2010 13:59
Byty 2+1 nebo kk Nabídka / Prodám

Pronájem novostavby bytu 2+1 na Slovanech v Plzni

Cena: 6 800 Kč
Lokalita: 📍 Plzeň-město (Plzeňský)
E

EQUIP, spol. s r.o.

⭐ Ověřený prodejce
Všechny inzeráty (110) →
Ověřený telefon (SMS autorizace)
Členem od: 01/2010 Aktivních inzerátů: 110
⭐ Topovat tento inzerát (od 5 Kč/den)

Popis inzerátu

Realitní společnost EQUIP, spol. s r.o. Vám nabízí pronájem bytu 2+1 menších rozměrů na Slovanech. Byt o rozměrech 45 m2 se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Byt je momentálně ve fázi dostavby. Plánovaný termín dokončení je k 30.06.2010. Termín nastěhování: Od počátku července. Dispoziční řešení bytu: Z chodby předělané na kuchyňský kout jsou vstupy do obou samostatných místností a dále do větší koupelny se sprchovým koutem a závěsnou toaletou. V bytě budou udělány podhledy, na podlaze dlažba a koberce. Bude nainstalována nová kuchyňská linka s elektrickým sporákem. Cena: 6.800,- Kč+ 2.000,- Kč (energie a služby), kauce: 6.800,- Kč, provize RK 6.800,- Kč. Tel. +420 725 679 535
Doporučený e-shop 🎵

Interpreti.cz

Sháníte originální hudební CD, vinylové desky, DVD, sluchátka nebo oficiální merch svých oblíbených interpretů? Objevte tisíce hudebních titulů skladem.

Přejít na Interpreti.cz
Ubytování v Krkonoších 🏔️

Wellness Apartmán Pec p. Sněžkou

Pronájem luxusního horského apartmánu až pro 10 osob přímo v Peci pod Sněžkou. Privátní finská sauna, moderní zázemí pro rodiny i party přátel.

Rezervovat na WellnessApartman.cz

Podobné inzeráty v kategorii

Reklama
Prostor pro reklamní banner Google AdSense (nastavitelné v administraci)

Nahlásit inzerát