Rychlá navigace
Domů Všechny inzeráty Moje inzeráty + Vložit inzerát zdarma
Zobrazeno: 819× ID inzerátu: #60619 Vloženo: 11.01.2011 12:12
Byty 2+1 nebo kk Nabídka / Prodám

PRODÁM BYT 2+1 v os.vlastnictví ve Fulneku

Cena: 799 000 Kč
Lokalita: 📍 Nový Jičín (Moravskoslezský)
B

Barbora Botlíková

⭐ Ověřený prodejce
Ověřený telefon (SMS autorizace)
Členem od: 01/2011 Aktivních inzerátů: 1
⭐ Topovat tento inzerát (od 5 Kč/den)

Popis inzerátu

Prodám byt v os.vlastnictví vel. 2+1 , 50m2 , 3NP v centru města Fulneku. Byt je po kompletní rekonstrukci : plastová okna vč. parapetů a žaluzií, nové zděné bytové jádro, nová koupelna ( sprchový kout, WC, umyvadlo vč. baterií ). Nová elektroistalace, rozvody vody, nové omítky, nové podlahové krytiny ( PVC, koberce ) , nové interiérové dveře. Byt je vytápěn centrálně z plynové kotelny vč. dodávky teplé vody ( vlastní měření spotřeby v bytě RTN, vodoměry SV,TV ). Digitální TV příjem z STA zásuvky. Výhled z bytu je situován do klidné části města s výhledem na fulnecký zámek. Společné prostory domu jsou čité a udržovány. Součástí bytu je sklep
Doporučený e-shop 🎵

Interpreti.cz

Sháníte originální hudební CD, vinylové desky, DVD, sluchátka nebo oficiální merch svých oblíbených interpretů? Objevte tisíce hudebních titulů skladem.

Přejít na Interpreti.cz
Ubytování v Krkonoších 🏔️

Wellness Apartmán Pec p. Sněžkou

Pronájem luxusního horského apartmánu až pro 10 osob přímo v Peci pod Sněžkou. Privátní finská sauna, moderní zázemí pro rodiny i party přátel.

Rezervovat na WellnessApartman.cz

Podobné inzeráty v kategorii

Reklama
Prostor pro reklamní banner Google AdSense (nastavitelné v administraci)

Nahlásit inzerát