Rychlá navigace
Domů Všechny inzeráty Moje inzeráty + Vložit inzerát zdarma
Zobrazeno: 552× ID inzerátu: #64373 Vloženo: 05.03.2011 20:34
Pronájem bytů Nabídka / Prodám

Pronájem bytu 2+1 s lodžií po rekonstrukci v HK

Cena: 9 000 Kč
Lokalita: 📍 Hradec Králové (Královéhradecký)
L

Lucie Kysilková

⭐ Ověřený prodejce
Všechny inzeráty (38) →
Ověřený telefon (SMS autorizace)
Členem od: 08/2010 Aktivních inzerátů: 38
⭐ Topovat tento inzerát (od 5 Kč/den)

Popis inzerátu

Nabízíme Vám k pronájmu velice pěkný, světlý byt 2+1 v klidné lokalitě Hradce Králové, ul. Mandysova. Bytová jednotka v kategorii 2+1 o velikosti 60 m2 je situována do 3.NP sedmipodlažní panelové, zrevitalizované budovy s výtahem. Byt se nabízí k pronájmu nevybavený, zůstává zde pouze kuchyňská linka se sporákem. Byt je po rekonstrukci - nalezneme zde novou kuchyňskou linku, nové podlahy, novou koupelnu s vanou apod. K dispozici je zde předsíň se skříněmi, koupelna s částečně odděleným WC, kuchyň, 2x neprůchozí prostorný pokoj, lodžii a sklep. Byt působí velice příjemným, světlým dojmem. Výše nájmu činí 9.000,- Kč/měs. + zálohy na elektřinu a plyn. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Občanská vybavenost v místě. Byt bude volný dle dohody v průběhu března. Doporučuji prohlídku!
Doporučený e-shop 🎵

Interpreti.cz

Sháníte originální hudební CD, vinylové desky, DVD, sluchátka nebo oficiální merch svých oblíbených interpretů? Objevte tisíce hudebních titulů skladem.

Přejít na Interpreti.cz
Ubytování v Krkonoších 🏔️

Wellness Apartmán Pec p. Sněžkou

Pronájem luxusního horského apartmánu až pro 10 osob přímo v Peci pod Sněžkou. Privátní finská sauna, moderní zázemí pro rodiny i party přátel.

Rezervovat na WellnessApartman.cz

Podobné inzeráty v kategorii

Reklama
Prostor pro reklamní banner Google AdSense (nastavitelné v administraci)

Nahlásit inzerát