Rychlá navigace
Domů Všechny inzeráty Moje inzeráty + Vložit inzerát zdarma
Zobrazeno: 872× ID inzerátu: #82004 Vloženo: 27.02.2012 12:49
Chalupy, Chaty Nabídka / Prodám

Chalupa Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří

Cena: 840 000 Kč
Lokalita: 📍 Chomutov (Ústecký)
B

Blapalfi

⭐ Ověřený prodejce
Všechny inzeráty (37) →
Ověřený telefon (SMS autorizace)
Členem od: 02/2012 Aktivních inzerátů: 37
⭐ Topovat tento inzerát (od 5 Kč/den)

Popis inzerátu

Prodám podsklepenou chalupu na soukromém pozemku o výměře 286 m2. Chata se prodává s kompletním vybavením. Na zahradě, která k chatě náleží, je posezení s ohništěm a vzrostlé ovocné stromy. Na zalévání se používá přivedená voda z řeky a od března do listopadu je chalupa připojena k vodovodnímu řádu na pitnou vodu. Topení je zajišťováno kamny na tuhá paliva. K nemovitosti patří i garáž, která je v suterénu chalupy.
Doporučený e-shop 🎵

Interpreti.cz

Sháníte originální hudební CD, vinylové desky, DVD, sluchátka nebo oficiální merch svých oblíbených interpretů? Objevte tisíce hudebních titulů skladem.

Přejít na Interpreti.cz
Ubytování v Krkonoších 🏔️

Wellness Apartmán Pec p. Sněžkou

Pronájem luxusního horského apartmánu až pro 10 osob přímo v Peci pod Sněžkou. Privátní finská sauna, moderní zázemí pro rodiny i party přátel.

Rezervovat na WellnessApartman.cz

Podobné inzeráty v kategorii

Reklama
Prostor pro reklamní banner Google AdSense (nastavitelné v administraci)

Nahlásit inzerát