Prodej Rezidence na Rezidence, Praha 3, 3+kk/B, 190.0 m²
Typ: prodám
Vloženo: 13. 04. 2011 v 16:23
Kategorie: Reality, Nemovitosti : Byty 3+1 nebo kk
Lokalita: Praha-město
Kontakt: 720593034, Veronika Medunová
Cena: 19900000
Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji velkorysý byt,který zabírá cele 4.patro krásného cihlového domu, ve kterém proběhla rozsáhlá a velmi zdařilá kompletní rekonstrukce. Byt nabízí 175 m² obytné plochy a dva balkony (9m² a 6m²).
Prostorný obývací pokoj s krbem na dřevo a balkonem volně navazuje na vstupní halu s toaletou pro hosty a luxusní kuchyni s jídelnou. Ložnice: nápaditá, se solitérní Jacuzzi pro dvě osoby a vlastním sociálním zázemím a šatnou. Hostinský pokoj má vlastní koupelnu, toaletou a balkon. V ceně bytu je zahrnuta samostatná garáž pro dvě až tři auta s přímým vstupem do domu.
Byt je vybaven luxusním, vestavěným nábytkem, skleněnými příčkami a dveřmi na celou výšku místnosti, v kuchyňské lince jsou vestavěné spotřebiče Miele. Dřevena podlaha je z olejovaného masivu. Závěsy Blackout v celém byte. Toaleta pro hosty. Vytápěné podlahy koupelen. Vysoké stropy. Byt je plně zařízeny nábytkem a vybavený. TV, DVD, internet, barevný videotelefon, el. vrátný.
Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí, nový výtah, terasy, kamerový systém, automatické zamykání.


Report
Máte pocit, že tento inzerát sem nepatří? Že patří do jiné kategorie, či že jde prachobyčejný spam?
Neváhejte a informujte nás o tom. Děkujeme.