PRODEJ VILY 2x 4+1, dílny, 2x Garáž, ZDICE (Be)
.: REKLAMA Hlas Pro Tento Den Ptaci Nasich Mest A Vesnic REKLAMA :.
Administrace:
editovat |
smazat
Typ: prodám
Vloženo: 26. 11. 2013 v 19:11
Kategorie: Reality, Nemovitosti : Rodinné domy a vily
Lokalita: Beroun
Kontakt: 608 135 458, Pavel Černý
Počet shlédnutí: 360
Cena: 4200000
Zastavěná plocha domu: 126 m2 (patrová budova, 3x podlaží)
Využitelná plocha domu: 245 m2
Zastavěná plocha „dílny“: 31 m2 (přízemní stavba)
Zastavěná plocha „ 2x garáž“: 54 m2 (přízemní stavba)
Pozemek celkem vč. z.p.: 583 m2
Cena prodeje: 4.200.000,-Kč
Nabízíme k prodeji velkou dvougenerační Rodinou vilu v klidné části města ZDICE, s dobrým dopravním spojením na dálnici D5 Praha–Plzeň–Rozvadov.
Dům zděný, zateplený, vytápěný ÚT, podsklepený a součástí domu je i obytná přístavba s posezením a krbem, garáž.
TECHNICKÉ PŘÍZEMÍ: V přízemí se nachází propojovací schodiště do „ prvého obytného podlaží “,3x samostatný sklep s úložnou částí, technické zázemí domu vč. UT – kotel na „dřevo“ a demontovaný (snadno připojitelný) kotel UT plyn. Dále se zde nachází místnost pro ovoce a kompoty. Vše osvětlené, voda, kanalizace. Vhodné prostory na dílny.
PŘÍZEMÍ - OBYTNÉ: vstup do objektu zajišťují žulové schody vedoucí do kryté, zateplené a osvětlené „verandy“. Dále zde chodba do centrální společenské chodby s pokračováním dále do patra. V přízemí se nachází:
1x společná obývací místnost
2x velká ložnice
1x víceúčelová místnost
1x kuchyně se „špajzem“
1x koupelna s „karmou“
1x WC kombi - samostatné + schody do „Suterénu“ a schody do obytného patra.
Výstup na Terasu cca 9 m2.
1.PATRO - OBYTNÉ: vstupní schodiště na společnou velikou chodbu.
V patře se nachází:
1x společná obývací místnost
3x pokoj - ložnice
1x obytná veliká kuchyně se „špajzem“
1x koupelna“, 1x WC kombi - samostatné
dále schody na půdní prostory pro budoucí stavební využití!
ZAHRADA: částečně osázená ovocnými stromy a dále záhony a vzrostlá okrasná zeleň.
DŮM „dílna“: zděná stavba cca 31m2. 2x místnost, momentálně bez využití po sanaci omítek a drobné bouracípráce. Vhodné jako zahradní domek – kuchyň pro letní využití. Dále na tento objekt napojena zcela nová rozsáhlá dřevěná pergola, speciální povrchová úprava, dále zbudované ohniště s udírnou, cihlové 100% stav.
2x GARÁŽ: zděná stavba cca 54m2, 220/380V, okna, poslední využiti „Prodejna textilu“. Vlastní studna, měst. rozvod vody a kanalizace, CU rozvody elektro-instalace, Televizní rozvody po celém domě, zámková dlažba okolo RD.
Součástí zahrady je velmi dlouhodobý bezúplatný nájem pozemku (zahrádky) jež je okrajovou součástí objektu a to o velikosti 108 m2.
VYJÍMEČNÁ NABÍDKA!


Report
Máte pocit, že tento inzerát sem nepatří? Že patří do jiné kategorie, či že jde prachobyčejný spam?
Neváhejte a informujte nás o tom. Děkujeme.